8-port elyaf kartuşu sc kablo terminal kutusu, Fiber terminal kutusu ile tam yüklü SC/UPC adaptörleri ve pigtails

Derecelendirme 

Yeni ürün

Stokta var

1 öğeler

₺74.65

Etiketler: Ucuz 8 port elyaf kartuşu sc kablo terminal kutusu, Fiber terminal kutusu ile tam yüklü SC/UPC adaptörleri ve pigtails, Yüksek Kalite 8-port elyaf kartuşu sc kablo terminal kutusu, Fiber terminal kutusu ile tam yüklü SC/UPC adaptörleri ve pigtails, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

8-port elyaf kartuşu sc kablo terminal kutusu, Fiber terminal kutusu ile tam yüklü SC/UPC adaptörleri ve pigtails ürün Açıklaması dört fiber terminal kutusu, genel elektrostatik pensu işleme, katı yapısı. beautiful görünüm. esnek yapılandırma, yerleşimi yapısı kaynak flanş için kullanılır, basit bir işlem, kullanımı kolay. kutunun vücut yeterli darbe dayanımı ile sabittir, kurulum farklı durumlar için kolaylık. asılı duvar of seçebilirsiniz, rafları yüklü veya doğrudan yerleştirilen çeşitli şekillerde yalak koruyucu kablo ve kablolama bağlantısı kuyruk fiber sağlamak. kutu imalatı elektrostatik boyama yapılmış gövde, güzel görünüm resimler
Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. gümrük ile kontrol edin satın alma yapmadan önce. kargo ve Taşıma ben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için alır size mükemmel durumda. dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile. biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz ayrıca EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP. tabii ki, biz müşteri isteğine uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.
yeniden ve Iade aralığı parsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşın hizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz. bu müşterilerin Iade nakliye ücreti ödemek için sorumluluk koşulda. ve biz kabul etmeyecektir ötesinde olduğunda dönüş uygulama parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls dönüş öğesi olduğunu garanti onun orijinal durumda olmalıdır. Bana ulaşın firmamız profesyonel bir fabrikada fiber optik ekipmanları fazla yedi yıl, biz eminiz bizim ürünleri u tatmin edecek. ben herhangi bir sorunları çözmek için burada olacak, böylece her zaman benimle irtibata hoşgeldiniz. ve Ben söz veriyorum, ben 24 içinde size cevap verecektir çalışma iş saatleri. amacımız müşteri olarak sizi tatmin ve karşılığında korumak bizim mükemmel itibar.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)
Model Numarası 8 port
Marka Adı ZHWCOMM
Place of Origin China
Application FTTH FTTB FTTX Network
Material 0.8 mm thickness steel plate
Port SC
Type Single mode

İlgili ürünler

0 Değerlendirmeler

0.9mm sm 1m fiber optik tek çekirdekli kolimatör 3.2mm altın kaplama tüp fiber optik kolimatör g- objektif kolimatör fc/upc konektörü Açıklaması: Kolimatör yapılır kılcal pigtail ve Hudson hangi uyumlu doğru. Lens çoğunlukla c- Lens( küresel) ve g- Lens(

₺106.59
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺326.11
0 Değerlendirmeler

SFP Alıcı-verici Modülü Finisar SFP + 16G FTLF8529BNV Dubleks Multimode 850nm LC konnektörü açıklama: resim olarak öğe miktar: 1 parça DHL Tarafından Dünya Çapında ücretsiz Nakliye, EMS, Sen Fedx ve diğer uyumlu Optik Anahtarı Markalar: finisar

₺1 279.68
0 Değerlendirmeler

Miller kelepçe ABD orijinal üç delik düz şaft fiber optik Stripper FO103-T-250-J fiber optik striptizci büyük delik sıyırma 2-3mm fiber ceket Mesoporous 900um-250um sıyırma fiber-optik sıkı gövde delikler 250um-125um sıyırma fiber-optik kaplama

₺592.17
0 Değerlendirmeler

Özellikler 1.25 Gbps veri hızı operasyon 18 CWDM 40 km iletim için dalga boylarında DFB lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF-8472 dubleks LC yuvası ile dijital Teşhis İzleme: İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon SONET OC-24-LR-1 ile uyumlu RoHS ile

₺1 492.96
1 Değerlendirmeler

10/100 M Fiber Optik Medya Dönüştürücü Tekli Tek Fiber SC ve 4 RJ45 Portu ile tp kadar 25 km ürün Açıklaması: 10/100 M simpleks Modu media converter. dönüştürücü bir arasında aracılık 10Base-T veya 100Base-Tx segment ve bir 100 Base-FX segmentinde. it öncelikle

₺102.91
0 Değerlendirmeler

açıklama 1 × 9 alıcı 1250 Mbps destekler ve SMF ile 2 km iletim mesafesi. alıcı-verici iki bölümden oluşmaktadır: verici bölümü FP lazer içermektedir. alıcı bölümü ile entegre PIN fotodiyot oluşur bir trans-empedans preamplifier (TIA). 1. Feature l

₺154.57
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin temas SeeMe hizmet. & #20135;

₺95.44
0 Değerlendirmeler

yeni ZTE uyumlu XFP-10GE-M Multimode 10G XFP SR Alıcı-verici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%-20% of orignal bir '

₺346.58
0 Değerlendirmeler

UYARı: sipariş vermeden Önce, bize bildirmeniz gerekir ihtiyacınız hangi bağlayıcı tipi ve uç yüz, böyle SC/FC/LC/ST, APC/UPC/PC, bu Tip 500 M. biz de 1000 metre, 2000 metre, gerekiyorsa, benimle irtibata kısa Tanıtım :

₺479.88
0 Değerlendirmeler

özellikleri düşük ekleme kaybı geniş band yüksek kanal yalıtımı yüksek stabilite ve güvenilirlik uygulamaları Kanal ekleme/damla DWDM ağ fiber optik amplifikatör performans özellikleri parametre 4 kanal 8 kanal 16

₺2 420.67
0 Değerlendirmeler

teknik Özellikler: parametre birim FC, SC, LC/Zırhlı fiber patch kablosu ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC ekleme kaybı (tipik) dB ≤0.

₺85.26
0 Değerlendirmeler

Mfg. P/N ATC-RE-01 OPTIPOP R Tüm Tek Lif ve Kadın için Doldurulabilir Kaset Temizleyici MT Ferüle tek Yuvası Kaset Temizleyici Temizlik için Tüm Tek Lif ve Kadın MT Yüksük Konnektörleri. kullanarak doldurulabilir Mfg. P/N ATC-RS-01 Model No 6232 Yedekler .

₺239.94
0 Değerlendirmeler

OTDR SC Adaptörü 1 adet bu SC Adaptörü markaların OTDR aşağıdaki kullanılabilir: Anritsu MW9070/MW9076B/MW9080D/MW9081D/MT9083A/MT9083A8/MT9082/MT9090A/MT9082A8/MT9082A9/MT9082B9/MT9082C9 Yokogawa AQ7250/AQ7260/AQ7270/AQ7275/AQ1200 WAVETEK MTS-5000E/MTS-5100E/MTS-5200 JDSU

₺444.05
1 Değerlendirmeler

FTTB 4 Yönlü Açık HFC CATV Fiber Optik Alıcı 1. Ürün Açıklaması XW-17OPR04 CATV optik alıcı CATV optik alıcı bizim yeni tasarlanmış olduğunu ve bu ön-aşamalı olarak optik düğüm MMIC benimser amplifikatör ve geriye sahne kullanılan GaAs güç çift

₺319.92
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

₺245.27
0 Değerlendirmeler

Vlan 10/100m fiber optik medya dönüştürücü 1- port SC fx 7- port RJ-45 tp noktası tek modlu dubleks fiber 1310nm 20km 100% yeni 10/100mbps fiber optik medya dönüştürücü 1 fx ve 7tx fiber optik switchler ile vlan Miktar: 1 adet ücretsiz nakliye

₺517.15
0 Değerlendirmeler

PM850 Fiber Yama kordon/ bağlayıcı ürün Özellikleri l Yüksek Extinction Oranı l Düşük Ekleme Kaybı l Yüksek Geri Dönüş Kaybı ürün Uygulamaları l Fiber optik lazerler l Fiber Ekipmanlar l Fiber bağlantı l Laboratuvar Araştırma özellikler parametre birim değer merkezi

₺533.20
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺397.23
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺440.00
0 Değerlendirmeler

Sanayi Iki Adımlı Koaksiyel Kablo Striptizci kadar 3/16 -5/16 Kablo O.D. -BIR Ekstra Bıçak ile açıklama: İdeal 45-165-Ideal Iki Adımlı Coax Kablo Soyma kadar 3/16 -5/16 Kablo O.D. bu hafif, kompakt strippers çalıştırmak için basit. ayarlanabilir

₺79.98
0 Değerlendirmeler

özellikleri: --- düşük ekleme ve geri yansıma kaybı --- iyi exchangeability --- iyi dayanıklılık --- yüksek sıcaklık kararlılığı --- standart: Telcordia GR-326-CORE uygulamalar: CATV; Aktif cihaz sonlandırma; telekomünikasyon ağları; Metro; yerel

₺133.30
0 Değerlendirmeler

kolay Taşıma Kalem tipi Fiber Optik Görsel Hata Bulucu 20 mW Komshine KFL-10P-20 Fiber Optik Lazer KFL Komshine Serisi Görsel Hata Bulucu (VFL) Yeni tasarlanmış olan Poecket ölçekli kırmızı ışık kaynağı için sitesi inşaat işçileri kim fiber zararlardan bulmak

₺191.95